• Wpisów:526
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 14:09
  • Licznik odwiedzin:33 062 / 2686 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Kiedyś wszystko co sobą reprezentowałam przypominało niekończącą się odwagę, a teraz patrząc na Mnie ujrzysz tylko strach.
 

 
Jak możesz mówić, że nic dla Ciebie nie znaczę gdy jeszcze parę miesięcy temu zapewniałeś Mi, że nigdy nie darzyłeś nikogo tak mocnym uczuciem?
 

 
Po kilkunastu latach spotkamy się, spojrzysz na Mojego synka i spytasz jak Mi się żyje. Ja skłamie, że Cię nie poznaje, gdy przypomnisz Mi udam, że już dawno o Tobie zapomniałam gdy nagle ojciec Mojego syna zawoła Go używając Twojego imienia.
 

 
Nawet w swoich snach jestem tym słabszym ogniwem..
 

 
Pozwól Mi na sekundę zniknąć, odpocząć od tego wszystkiego..
 

 
Czasem zastanawiam się ile prawdziwych miłości przeszło obok Mnie gdy wierzyłam w Twoją fałszywą.
 

 
Boże, proszę powiedz Mi ile jeszcze czasu zajmie Mi wymazywanie Go z pamięci? Oddam wszystko, choć za jeden dzień wolności od Jego oczu, w których widzę kłamstwo i ust, z których się ono wydobywa..
 

 
Masz racje, wcale nie jestem najpiękniejsza być może nie jestem nawet ładna, ale wiesz co? Nie masz prawa mówić Mi, że nie mam serca, bo przy każdym Twoim upadku to właśnie ono dawało Mi siłę trwania.
 

 
Masz rację, lepiej jest uśmiechać się sztucznie do otaczających nas ludzi i dawać im złudne wrażenie, że nic między Nami nie było..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Jak długo masz jeszcze zamiar udawać, że wcale nie zrujnowałeś Mi świata?
 

 
Szczerze mówiąc znudziło Mnie bycie marionetką w swoim własnym przedstawieniu..
 

 
I uwierz Mi, że gdyby dzisiaj dali Mi wybierać pomiędzy zdechłym żółwiem a Tobą, wybrałabym żółwia, bo mimo, że Jego małe serce wysiadło, na pewno kiedyś potrafiło kochać.
 

 
Nawet nie wiesz jak trudno jest mówić wszystkim " ze Mną wszystko w porządku " gdy całe Twoje wnętrze krzyczy " dlaczego wciąż kłamiesz ?! " ..
 

 
Nie pozwól Mi spaść niżej, proszę złap Mnie kiedy upadam, tak bardzo boli nie mieć na tyle sił by się podnieść..
 

 
Bo wierzyć w Twoje obietnice to jak chodzić boso po szkle..
 

 
CHCIAŁABYM JESZCZE TYLKO PRZYPOMNIEĆ, ŻE OPISY OD ZDJĘCIA NA KTÓRYM JEST DZIEWCZYNA Z PAPIEROSEM ( DODAM JE TERAZ JESZCZE RAZ ) SĄ MOIM AUTORSTWEM, I DZIĘKUJĘ ZA MIŁE KOMENTARZE <3
 

 
Jestem przy Tobie w tej wędrówce zwanej życiem, i będę zawsze. Ale musisz Mi coś obiecać. Prze nigdy nie każesz Mi prowadzić.. Nie możesz tego zrobić.. Bo każdy Mój krok będzie błędem.
 

 
Mówiąc o Mnie " kurwo " dajesz Mi satysfakcję do z tego, że Moje starania na bycie suką się zdają. Więc nie mów Mi kim jestem, bo sama do końca tego nie wiem.
  • awatar Kaia.♥: Bardzo fajna inspiracja . Podoba mi się :P Super blog:) Wpadnę tu jeszcze :d X¦X¦X¦
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Proszę pozwól Mi stracić dla Ciebie wszystko..
 

 
Stoję nad przepaścią zastanawiając się czy jest sens zginąć dla kogoś takiego jak Ty.
 

 
Pytasz czym dla Mnie jest przyjaźń? Nie potrafię tego określić słowami. Wiem jednak, że przyjaciel to osoba, która jest we Mnie nie tylko w tych najlepszych chwilach życia, to osoba, która zabierze Ci połowę serca i powie: zwrócę ją za kilkadziesiąt lat gdy będziesz już na pograniczu śmierci, a ja dzięki tej połówce przywrócę Cię do życia.
 

 
Kiedyś podejdę do Ciebie z Moim przystojniejszym od Ciebie mężem i zapytam jak żyję Ci się z tą suką, którą wybrałeś kilka lat temu : )
  • awatar Gość: ♥, inspirujący blog. jak masz czas, to wpadnij na mój. :D :*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Dla innych pasją może być śpiew, taniec, fotografia, aktorstwo.. Ale dla Mnie największą pasją jest Twoja osoba i przebywanie w Twoim towarzystwie..
 

 
Cóż.. Kocham Cię, a przecież osoby, które się kocha szanuję się.. Więc powiedz Mi dlaczego mówiąc, że Mnie kochasz zadajesz cios niczym nóż wbity w plecy?